Strona główna » Wynajem Instrumentów Dla Nauczycieli, Szkół i Orkiestry

Oferta dedykowana profesjonalistom

Wynajem Instrumentów Dla Nauczycieli, Szkoły lub Orkiestry

Czy jesteś nauczycielem muzyki szukającym opcji wynajmu instrumentów dla swoich uczniów? 

A może prowadzisz orkiestrę i czujesz, że wasze instrumenty nie są już „pierwszej młodości” ?

Sekcja Dęta oferuje elastyczne i przystępne cenowo zasoby do wypożyczania instrumentów do szkolnych programów muzycznych. 

Dostarczamy instrumenty na terenie całego kraju aby zaspokoić wszystkie potrzeby związane z instrumentami muzycznymi.

 

Już teraz Twoi uczniowie i studenci mogą skorzystać z naszego Programu Wypożyczania Instrumentów. Koszt zakupu instrumentu jest często barierą, z którą boryka się wielu rodziców i może ostatecznie utrudnić dziecku rozwój w muzyce. Nasz program wynajmu eliminuje te początkowe koszty, a poszczególne instrumenty można wypożyczyć już za mniej niż 50zł miesięcznie. Nasz program wynajmu instrumentów jest przeznaczony do użytku z partnerami w zakresie nauczania muzyki, niezależnie od tego, czy jest to szkoła, serwis muzyczny, prywatny nauczyciel muzyczny lub szkoła/grupa muzyczna, w celu zwiększenia dostępności instrumentów i udziału w lekcjach muzyki. Jeśli jesteś placówką edukacyjną, przydzielimy Ci unikalny Kod Rabatowy, który możesz udostępnić swoim uczniom i rodzicom, aby mogli użyć go podczas rejestracji wynajmu na naszej stronie internetowej. Wszystkie instrumenty w naszym Programie Wynajmu są polecane przez Wychowawców, dając uczniom najlepszy możliwy start w ich muzyczną podróż, co oznacza, że możesz się zrelaksować, wiedząc, że Twoi uczniowie będą mieli wysokiej jakości instrument zaprojektowany z myślą o ich potrzebach.

 

CO JEST ZAWARTE W PAKIECIE WYNAJMU

Instrument przygotowany do gry

Wszystkie akcesoria na dobry początek

Możliwość zwrotu po minimalnym okresie wypożyczenia

Możliwość wykupu instrumentu

Specjalistyczne wsparcie serwisowe

Szybka dostawa

Naszym celem jest zapewnienie dzieciom większej liczby możliwości zaangażowania się w muzykę, ten program wypożyczania instrumentów to duży krok w kierunku uczynienia muzyki dostępnej dla wszystkich.

Aby uzyskać więcej informacji i skonfigurować specjalny Kod Rabatowy skontaktuj się z nami.

 

 

Wynajem dla szkół muzycznych i orkiestr

Dla Was przyszykowaliśmy specjalny - semestralny plan wynajmu (minimum 5 miesięcy) ze zniżką 15%. Daje to wspaniałe oszczędności w stosunku do naszej standardowej stawki.

 

ZALETY:

Możesz zmienić ilość wypożyczanych instrumentów w każdym momencie

Wynajmujemy tylko najlepsze marki.

Nigdy więcej rachunków za naprawy! - Wszystkie instrumenty są sprawdzane i w razie potrzeby serwisowane przed wyjazdem na wynajem, wszelkie potrzebne naprawy i konserwacje wynikłe w trakcie całego wynajmu wliczone są w cenę (z wyłączeniem materiałów eksploatacyjnych, takich jak poduszki).

Przy niskich miesięcznych kosztach wynajmu możecie korzystać z najlepszych instrumentów uwalniając znaczne środki dla Twojej szkoły do wykorzystania w innych obszarach.

Należy pamiętać, że wszystkie instrumenty w planie wynajmu semestralnego są oferowane wyłącznie na zasadzie wypożyczenia.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!