Poznaj Nas

Kim jesteśmy?

Wypożyczalnia Sekcja Dęta jest częścią marki Slavik Music założonej w 2010r. Wiele lat spędzonych w handlu detalicznym instrumentami muzycznymi zwróciło uwagę na rosnącą potrzebę świadczenia usługi wynajmu instrumentów, wypożyczalni która byłaby pomocna dla ludzi w każdym wieku i zachęcała zarówno początkujących, zaawansowanych jak i profesjonalnych muzyków. Niezbędne jest, aby wszyscy mieli dostęp do najlepszych i polecanych instrumentów od zaufanych marek. Bazując na doświadczeniu stało się jasne, że marka Sekcja Dęta była koniecznością! 

Dlaczego kochamy to, co robimy?

Nasz program wynajmu zawsze opieramy na pasji. Rozumiemy, że nie musisz być profesjonalistą, aby być pasjonatem. Nie musisz być profesjonalistą, żeby chcieć grać na instrumencie. Prawdziwa pasja rodzi się z kreatywności.

To właśnie oferujemy. Szansa na podążanie za swoją pasją. Tworzyć. Grać. Uczyć się. Inspirować i inspirować innych. Każdego dnia pomagamy ludziom realizować swoją pasję.

Pasje nie są stałe; są płynnym odzwierciedleniem tego, gdzie jesteśmy w naszym życiu. Zmieniają się i rozwijają wraz z naszym rozwojem i nowymi doświadczeniami. Podążanie za swoją pasją nie oznacza, że musisz przez całe życie pragnąć zostać saksofonistą lub trębaczem; chodzi o odkrywanie obszarów, które wzbudzają twoje zainteresowanie, rozwijanie swoich umiejętności, a następnie wykorzystywanie tych umiejętności do wnoszenia wkładu w coś, co wykracza poza siebie.