YAMAHA YDS 120 – saksofon cyfrowy

1. YAMAHA YDS 120 – saksofon cyfrowy
2. YAMAHA YDS 120 – saksofon cyfrowy
3. YAMAHA YDS 120 – saksofon cyfrowy
4. YAMAHA YDS 120 – saksofon cyfrowy
1. YAMAHA YDS 120 – saksofon cyfrowy
2. YAMAHA YDS 120 – saksofon cyfrowy
3. YAMAHA YDS 120 – saksofon cyfrowy
4. YAMAHA YDS 120 – saksofon cyfrowy
Full Screen
Wysokość Raty:
od 80,00  / miesięcznie przez 24 miesiące + kaucja 200,00  / mc
Dla okresu najmu:
Wybierz minimalny okres najmu:
2
1
3
6
12
24
Wysokość kaucji:
Dostępność: Dostępny
Wartość sprzętu: 1889,00 zł
Opcja Wykupu
  • od 130,00  / mc przez 2 tygodnie + kaucja 200,00 
  • od 210,00  / mc przez 1 miesiąc + kaucja 200,00 
  • od 150,00  / mc / miesięcznie przez 3 miesiące + kaucja 200,00 
  • od 120,00  / mc / miesięcznie przez 6 miesięcy + kaucja 200,00 
  • od 99,00  / mc / miesięcznie przez 12 miesięcy + kaucja 200,00 
  • od 80,00  / mc / miesięcznie przez 24 miesiące + kaucja 200,00 
Clear

YAMAHA YDS-120

– saksofon cyfrowy –

 

Spotkaj więcej momentów, które sprawiają, że twoje serce mocniej zabije, wydobywając melodie z saksofonu za pomocą oddechu i palców. Ten cyfrowy saksofon eliminuje ograniczenia dotyczące tego, gdzie i kiedy możesz grać, oferując jednocześnie tę samą różnorodność tonalną, głębokie niskie tony i delikatne wysokie tony instrumentu akustycznego. Wejdź do nowego świata, w którym możesz grać na saksofonie w sposób, który jest Twój.

 YDS-120 łączy technologie akustyczne i cyfrowe w nowej formie, dając Ci możliwość dowolnej kontroli głośności, dzięki czemu możesz grać gdziekolwiek chcesz.
Wystarczy podnieść go do ust i dmuchnąć, aby odblokować łącznie 56 głosów dla saksofonu sopranowego, altowego, tenorowego i barytonowego. Ciesz się różnorodnością ekspresji, jaką saksofon może dostarczyć od pierwszej nuty.
*Możesz także grać z głosami innych instrumentów, co daje łącznie 73 instrumenty do pracy.
Dzięki tej samej konfiguracji klawiszy, co jego akustyczni bracia, YDS-120 łączy w sobie czujnik oddechu do ekspresji, kontroler analogowy i własny oddech, oferując prawdziwą swobodę ekspresji.
Kontrola głośności
Zmniejsz głośność, zachowując tonalne kolory saksofonu. Piętnaście poziomów głośności i gniazdo słuchawkowe pozwalają cieszyć się grą, nie martwiąc się, że będzie zbyt głośno.
System akustyczny
Czujnik oddechu wykrywa powietrze wdmuchiwane do ustnika, podczas gdy cyfrowy generator dźwięku napędza głośnik w celu wytworzenia dźwięków przekazywanych przez prosty mechanizm akustyczny typu tuba.
Ustnik

Dmuchnięcie do specjalnie zaprojektowanego ustnika pozwala wydobyć dźwięk bez martwienia się o zadęcie (sposób, w jaki kształtujesz usta). Ustnik można również wyjąć w celu łatwej konserwacji.

 

Czujnik oddechu

Czujnik oddechu wykrywa siłę (ciśnienie) oddechu, co pozwala kontrolować nie tylko siłę, ale także ton dźwięku podczas gry.

 

Brzmienie saksofonu w 4 rodzajach

Zawiera 56 różnych głosów dla saksofonów sopranowych, altowych, tenorowych i barytonowych, aby poradzić sobie z różnymi gatunkami i stylami. Możesz także grać głosami innych instrumentów, takich jak shakuhachi, flet, instrumenty elektroniczne i nie tylko, co daje łącznie 73 głosy do pracy.

 

Układ klawiszy

Układ klawiszy oparty jest na akustycznych saksofonach Yamaha, zapewniając bezproblemową użyteczność. Możesz także zmienić aplikaturę za pomocą dedykowanej aplikacji.

 

Dźwięki w pełnej skali

Połączyliśmy siły z profesjonalnymi wykonawcami, aby uzyskać dźwięki saksofonów akustycznych Yamaha — sopranowego, altowego, tenorowego i barytonowego — skrupulatnie nagrane w pełnych tonach, dzięki czemu możesz cieszyć się naturalnym dźwiękiem bez cienia niespójności.

 

Zewnętrzne podłączenie

YDS-120 jest wyposażony w dodatkowe złącze wejściowe do podłączania urządzeń, takich jak smartfony, dzięki czemu możesz podłączyć zewnętrzne źródło dźwięku* i poczuć się, jakbyś grał w zespole.

 

 

 

Informacje dodatkowe

Waga 4 kg
Poziom Instrumentu

,

Stan

Producent

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

preloader

Możesz wykupić wypożyczony instrument w dowolnym momencie a 50% wszystkich dokonanych płatności odliczymy od ceny instrumentu zawartej w umowie.