SLAVIK MUSIC – zestaw wyciorów do saksofonu tenorowego

Zestaw wyciorów (1)
Zestaw wyciorów (1)
Full Screen
Cena:
99,00 

Poznaj wyciory do czyszczenia saksofonu tenorowego zaprojektowane przez markę Slavik Music. Proponowane przez nas wyciory wykonane są z wysokiej jakości mikrofibry, która w ekspresowym tempie pochłania wszelką wilgoć oraz tłuszcz, nie pozostawiając przy tym żadnych, nawet najmniejszych śladów czy zarysowań.

Zastosowany przez nas materiał wykonany jest z specjalnej mieszanki mikrowłókien, które są 100 x cieńsze od ludzkich włosów, dzięki czemu działają jak magnes na każdy rodzaj brudu, w tym kurz i oleje, pochłaniając znacznie więcej zanieczyszczeń, niż inne tworzywa.

88 w magazynie

ZESTAW WYCIORÓW DO SAKSOFONU TENOROWEGO

Wyciory do czyszczenia SLAVIK MUSIC wykonane są z wysokiej jakości mikrofibry, która szybko pochłania wilgoć i tłuszcz, nie pozostawiając żadnych pozostałości. Mikrofibra działa jak magnes na kurz, brud i oleje i pochłania znacznie więcej niż inny materiał dzięki specjalnej mieszance włókien, które są 100 razy cieńsze od ludzkich włosów. Ten materiał jest idealny dla instrumentów dętych ponieważ czyści i poleruje powierzchnię nie rysując instrumentu.

– wykonane z wysokiej jakości mikrofibry

– doskonale wchłania wodę

– bardzo wytrzymałe

– nie zostawiają brudu i nitek

– w wyciorach na końcu sznurka wszyty jest obciążnik w celu łatwiejszego wyciągnięcia go z instrumentu

W ZESTAWIE:

– wycior do saksofonu tenorowego

– wycior do fajki

– ściereczka do pielęgnacji z zewnątrz

– szczoteczka do ustnika

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

preloader