SLAVIK MUSIC – wycior do fletu poprzecznego

Wycior do fletu
Wycior do fletu
Full Screen
Cena:
39,00 

Odkryj wyciory do czyszczenia fletu poprzecznego producenta Slavik Music. Proponowane przez nas wyciory wykonane są z wysokiej jakości mikrofibry, która w szybkim tempie pochłania wilgoć oraz wszelki tłuszcz, nie pozostawiając przy tym żadnych, nawet najmniejszych śladów.

Stosowany przez nas materiał został wykonany ze specjalnej mieszanki mikrowłókien, które są 100 x cieńsze od ludzkich włosów, dzięki czemu działają jak prawdziwy magnes na każdy rodzaj brudu, w tym kurz i oleje, pochłaniając jednocześnie znacznie więcej zanieczyszczeń, niż inne produkty do czyszczenia.

88 w magazynie

WYCIOR DO FLETU POPRZECZNEGO

Wyciory do czyszczenia SLAVIK MUSIC wykonane są z wysokiej jakości mikrofibry, która szybko pochłania wilgoć i tłuszcz, nie pozostawiając żadnych pozostałości. Mikrofibra działa jak magnes na kurz, brud i oleje i pochłania znacznie więcej niż inny materiał dzięki specjalnej mieszance włókien, które są 100 razy cieńsze od ludzkich włosów. Ten materiał jest idealny dla instrumentów dętych ponieważ czyści i poleruje powierzchnię nie rysując instrumentu.

– wycior ze sznurkiem przeciągany przez instrument

(na końcu sznurka wszyty obciążnik w celu łatwiejszego wyciągnięcia wycioru z instrumentu)

– wykonany z wysokiej jakości mikrofibry

– doskonale wchłania wodę

– bardzo wytrzymały

– nie zostawia brudu i nitek

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

preloader