SLAVIK MUSIC 0,35mm – naklejki na ustnik (6szt)

SLAVIK MUSIC 0,35mm – naklejki na ustnik (6szt)
SLAVIK MUSIC 0,35mm – naklejki na ustnik (6szt)
Full Screen
Cena:
24,00 

Odkryj wyjątkowe naklejki produkcji Slavik Music dedykowane większości modeli ustników dętych drewnianych. Niezależnie od stopnia zaawansowania gry na instrumencie z pewnością docenisz wygodę płynącą z faktu ich stosowania.

Nasze naklejki zostały zaprojektowane z myślą o poprawie gry poprzez wskazywanie prawidłowego ustawienia ust przy jednoczesnej ochronie ustnika i uzębienia. Proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się zarówno podczas ćwiczeń, jak i koncertów.

88 w magazynie

SLAVIK MUSIC 0,35mm – naklejki na ustnik

Naklejki Slavik Music pasują do większości ustników dętych drewnianych.

Muzycy na wszystkich poziomach będą chcieli mieć pod ręką te wysokiej jakości naklejki na ustniki podczas ćwiczeń, koncertu lub po prostu gry! Saksofoniści i klarneciści w każdym wieku docenią wygodę tych naklejek na ustnik zaprojektowanych w celu poprawy gry poprzez zachęcanie do prawidłowego ustawienia ust, jednocześnie chroniąc zarówno ustnik jak i zęby!

 

✅ UNIWERSALNE: pasują do większości ustników dętych drewnianych

✅ NAJWYŻSZA JAKOŚĆ: naklejki na ustnik wykonane z cienkiej, przezroczystej, wysokiej jakości gumy silikonowej (0,35 mm).

✅ NIETOKSYCZNE: zrobione z przyjaznej dla środowiska nietoksycznej i spożywczej gumy silikonowej

✅ ŁATWE W UŻYCIU: naklejki na ustnik Slavik Music zostały zaprojektowane z myślą o łatwej wymianie i wygodzie w użytkowaniu

✅ DOSKONAŁA OCHRONA: Chronią ustnik oraz zęby, zapobiegają przesuwaniu się zębów na ustniku. Pomagają również muzykom utrzymać prawidłowy kształt ust bez poślizgu.

✅ WYTRZYMAŁE: są odporne na wysokie i niskie temperatury

✅ W zestawie: 6 sztuk naklejek

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

preloader